odpowiedni kolor

Dlaczego białe drzwi mogą być odpowiednie dla Twojego domu?

Ze wszystkich kolorów w spektrum biel prawdopodobnie ma największy urok. To dlatego, że ponadczasowa, czysta biel wygląda tak samo świetnie na drzwiach w stylu współczesnym, jak na klasycznych wzorach. Bez względu na to, czy jest to shaker, czy najnowocześniejsza nowoczesna, biel nigdy nie traci chłodu – i jest rzeczą oczywistą, że jeśli chcesz zalać swój dom światłem, biel jest po prostu bezkonkurencyjnym wyborem. Więc zdecydowałeś się na biały, ale który wzór wybrać? – oto niektóre z naszych najlepszych wyborów w pięknej bieli.

Białe drzwi nadają współczesny chłód

Białe drzwi nadają współczesny chłód

Nowoczesny dom naprawdę pokaże czyste linie współczesnych drzwi – chociaż, mówiąc to, istnieje kilka wspaniałych przykładów starszych nieruchomości, które również na tym skorzystają. Bez względu na wiek Twojego domu, białe współczesne drzwi dodadzą lekkiego i przewiewnego charakteru, a także uzupełnią większość innych kolorów w Twoim pokoju (tylko jedno słowo ostrzeżenia – uważaj na kolor złamanej bieli lub kremowy – szczególnie na listwach przypodłogowych – bo czasem różne biele mogą słoić).

 

Proste, fajne panele drabinowe naszych drzwi Porta GRANDE nadadzą styl każdej przestrzeni, a także są dostępne w wersji bi-fold, idealnej do obszarów, w których chcesz zmaksymalizować mniejszą przestrzeń.

Wypróbuj modny, optymistyczny projekt drzwi w spokojnej bieli

Powiedz „współczesny”, a na myśl przyjdzie cała gama różnych pomysłów na projekt – od fajnych i minimalistycznych po coś nieco bardziej funky. Jeśli chcesz wybrać te drugie, mamy w zanadrzu kilka świetnie wyglądających projektów drzwi, dla tych, którzy lubią coś innego i chcą zaistnieć w swoim domu.

 

Na przykład nasze drzwi DRE Ramowe mają bajeczny, zakrzywiony wzór rowka, który stanowi subtelny, ale efektowny styl. Połącz go z bliźniaczym, aby uzyskać wspaniały, zharmonizowany zestaw podwójnych drzwi, tworząc prawdziwy czynnik zachwytu – podczas gdy same w sobie wyglądają równie dobrze, jak pojedyncze drzwi.

 

Dlaczego biel zawsze jest klasykiem

Panele w naszej klasycznej gamie drzwi wyglądają wspaniale w kolorze białym – i są to świetne, niezawodne projekty, niezależnie od tego, czy reszta wystroju wnętrza jest kolorowa i bajeczna, czy też jesteś miłośnikiem minimalizmu, stresu- swobodny wygląd, który płynnie się wtapia.

Dzięki prostym pionowym liniom w stylu kolonialnym nasze drzwi POL-SKONE NORTE można po prostu zawiesić w dowolnym miejscu i będą dobrze wyglądać, podczas gdy ich siostrzane drzwi – Trinidad – mają ten sam wzór w wersji przeszklonej, gdy chcesz zalać światło do Twojego domu jeszcze bardziej.

 

Drzwi shakera świetnie prezentują się również w kolorze białym

Drzwi w stylu shakera to odwieczny faworyt – ludzie po prostu nie mogą się nacieszyć tym samodziałowym amerykańskim wyglądem – ale chociaż ten typ drzwi może tradycyjnie kojarzyć się z naturalnym drewnem i dębem, wygląda równie cudownie i ośmielamy się powiedzmy, orzeźwiający, w kolorze białym.

 

Drzwi Shaker mogą mieć również nowoczesny charakter. Wypróbuj projekt drzwi Intenso Magnat dla czystej prostoty lub równie elegancki Geo z trzema centralnymi panelami wpuszczanymi – różnica polega na szerszych panelach bocznych, które nadają bardziej nowoczesny wygląd.

Kiedy naprawdę chcesz wpuścić słońce…

Wpuszczenie jak największej ilości światła do domu to święty Graal dla wielu projektantów wnętrz, a ostatnią na naszej liście uroczych, jasnych bieli jest nasz zawsze popularny faworyt: Porta LOFT BLACK. Te drzwi retro sunshine w jasnej bieli wyglądają po prostu oszałamiająco w połączeniu z parą; gdy są używane jako podwójne drzwi, aby oddzielić przestrzeń życiową, te wspaniałe promienie słoneczne nie mogą nie wywołać uśmiechu na Twojej twarzy, gdy przez nie przechodzisz. Świetnie też wygląda sama, być może prowadząc do łazienki – ale gdziekolwiek zdecydujesz się ją powiesić, z pewnością rozjaśni Twoje życie.

Oto niektóre z naszych ulubionych wzorów dostępnych w najczystszych odcieniach: bieli.